KROSS Rower Mini 3.0 16" róż fiol turk 2021

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dużo Dużo
  • Producent: KROSS
  • KROSS

  KROSS MINI 3.0

  Rower dziecięcy powinien zapewniać dziecku wiele radości oraz umożliwić poznawanie świata z zupełnie nowej perspektywy. Ten cel przyświecał nam podczas projektowania KROSS Mini 3.0. Roweru z 16 calowymi kołami, który nie tylko rozbudzi w Twoim dziecku ciekawość świata, ale także zaszczepi w nim miłość do aktywności fizycznej oraz ruchu. Wysokiej jakości komponenty dostosowane do dziecięcych potrzeb, mnóstwo radości oraz bezproblemowy montaż dodatkowych akcesoriów – to właśnie KROSS Mini 3.0

  Dopasowany do potrzeb młodych rowerzystów

  Rower dziecięcy KROSS Mini 3.0 został przez nas zoptymalizowany pod kątem młodych rowerzystów. Dlatego wyposażyliśmy go w napęd jednorzędowy. Dzięki temu dziecko nie musi martwić się obsługą manetek zmiany biegów i może skupić się na tym, co jest na tę chwilę najważniejsze. Czyli pedałowaniu i czerpaniu radości z jazdy. Rower został przez nas wyposażony w hamulec typu v-brake obsługiwany za pomocą klamki hamulcowej umieszczonej na kierownicy. Takie rozwiązanie pozwoli dziecku na naukę obsługi hamulca za pomocą dedykowanej do tego dźwigni, ułatwiając w przyszłości korzystanie z innych tego typu mechanizmów.

  Rower dziecięcy KROSS Mini 3.0 to także 16 calowe kółka wyposażone w opony o szerokości 1,95 cala. Ułatwiają one pokonywanie np. krawężników, a także zapewniają bardzo wysoką przyczepność w każdych warunkach. Dzięki odpowiedniej szerokości opony nawet wycieczka po leśnych ścieżkach ze swoją pociechą nie będzie już stanowić problemu! Rower został także wyposażony w komponenty dopasowane do wzrostu dziecka. Specjalne siodełko zapewni mu komfort w trakcie wycieczek długich i małych, a specjalnie zaprojektowane chwyty kierownicy ochronią dłonie przed otarciami.

  Niezwykle wytrzymały rower

  Rower dziecięcy KROSS Mini 3.0 został wykonany z wysokiej jakości stali, dzięki czemu jest on odporny na uszkodzenia. Zastosowanie stali zapewnia także redukcję wibracji przenoszonych na dziecięce dłonie podczas jazdy po dziurawej nawierzchni. Rower jest także przystosowany do montażu szeregu akcesoriów, takich jak boczne kółeczka czy popychajka Newbie, które wspomogą proces nauki jazdy.

  ProfesjonalnySerwis

  gwarancjaod drzwi do drzwi

  możliwośćnegocjacji cen

  szybkiereklamacje

  90 dni na wymianę i zwrot

  Rama i widelec

  Wykończenie lakieru połysk
  Materiał Ramy STAL
  WIDELEC STEEL
  Skok widelca BRAK
  TYLNY AMORTYZATOR BRAK
  Skok tylnego amortyzatora BRAK

  Napęd

  PRZERZUTKA PRZÓD BRAK
  PRZERZUTKA TYŁ BRAK
  MANETKI BRAK
  KORBA STAL
  Koronki 32T/102MM
  KASETA / WOLNOBIEG BRAK
  Zakres kasety / wolnobiegu BRAK
  ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 1
  SUPORT STAL
  ŁAŃCUCH 1/2"x1/8"

  Koła

  PIASTA PRZÓD STAL
  PIASTA TYŁ STAL
  OBRĘCZE ALLOY
  OPONY 16"x1.95"

  Hamulce

  HAMULEC PRZÓD V-BRAKE
  HAMULEC TYŁ BRAK
  DŹWIGNIE HAMULCA TWORZYWO
  TARCZE HAMULCOWE BRAK

  Komponenty

  KIEROWNICA STAL
  WSPORNIK KIEROWNICY STAL
  SIODŁO VINYL
  WSPORNIK SIODŁA STAL
  STERY STAL
  CHWYTY PCV
  PEDAŁY TWORZYWO

  Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z promocjami.


  Copyright © 2022 AXEL-SPORT
  Wszelkie prawa zastrzeżone.