Narty Volkl RTM Junior + wiązania Marker Motion

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Mało Mało
  • Producent: Volkl
  • Volkl

  ProfesjonalnySerwis

  gwarancjaod drzwi do drzwi

  możliwośćnegocjacji cen

  szybkiereklamacje

  90 dni na wymianę i zwrot

  Model : Voelkl RTM Junior 2016/2017 + wiązania Marker Motion 

   

  Talia : 109-69-88
  Promień skrętu odpowiednio : 11.2 m / 130 cm 
  Wiązania : Marker 3-Motion 4.5 DIN ,   7.0 DIN dla 130cm
  Przeznaczenie: allmountain , różne trasy
  Technologie : Tip Rocker , Composite Core , Power Shell

  Świetne narty dla juniora! Najwyższa jakość VOLKL.

   

  Narty posiadają nowoczesną konstrukcję z Tip Rocker!

   

  Charakterystka:

   

  Jedne z najlepszych nart dostępnych na rynku specjalnie dla najmłodszych. Konstruktorzy z Völkla, całą swoją duszę umieścili w nartkach, które stworzyli dla dzieci. Zapewnili tym samym, to co najważniejsze na stoku: bezpieczeństwo i szybkie postępy w nauce jazdy, w czasie radosnej zabawy na śniegu razem z rodzicami. Niezwykle lekka dynamiczna i łatwo skrętna narta, zachowująca wszystkie właściwości nart "dorosłych", w skali dla najmłodszych.

   

  Stare powiedzenie, "całość jest warta więcej niż suma części" odnosi się do filozofii firmy Völkl. Każdy z produktów łączy w sobie najnowsze technologie i najwyższą jakość z bezgraniczną pasją do sportu oraz doświadczeniem i umiejętnościami zespołu Völkl.

   

  Narty, snowboard, odzież sportowa - wszystko związane z marką Völkl jest wynikiem niestrudzony badań i rozwoju. Völkl reprezentuje doskonałą jakość produktów i niemiecką precyzję. Nie są to tylko słowne zapewnienia, ale sprawdzona rzeczywistość. Jako jedyny producent, w dalszym ciągu produkujący narty w Niemczech. Marka traktuje sentencje "Made in Germany", jako zobowiązanie do najwyższej jakości wykonania, jak i obietnicę jakości dla wszystkich klientów.

   

  Wiązania Marker 3-Motion jr. :

  Wersja wiązań Marker 3-Motion jr. z pełną regulacją przedniej oraz tylnej kasety wiązania. Pozwala  to na łatwe ustawienie wiązania dla każdego rozmiaru buta, nawet na stoku oraz na dokładne ustawienie środka ciężkości. Wiązania na specjalnych szynach, nie wymagają wiercenia otworów.

  Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z promocjami.


  Copyright © 2021 AXEL-SPORT
  Wszelkie prawa zastrzeżone.