Rower M-Bike QKI 16 8" pink white 2021

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dużo Dużo
  • Producent: Merida
  • Merida

  Nowy M_Bike QKI 16! Rower dziecięcy M_Bike QKI 16 wszystkim przedszkolakom zapewni wielką frajdę na podwórku, w parku oraz na pierwszych rodzinnych wycieczkach. Wiele zabaw i trudy bolesnej czasem nauki jazdy wytrzyma mocna aluminiowa rama. Cztery wersje jej malowania z odświeżoną grafiką sprawiają, że może to być zarówno rower dla chłopców, jak i rower dla dziewczynek. Bezpieczną jazdę i dobrą kontrolę nad rowerem zapewniają łatwe w obsłudze hamulce z dźwignią przedniego hamulca dopasowaną do małych dłoni oraz hamulcem nożnym. Czerpaniu z jazdy jak największej przyjemności sprzyjają wytrzymałe opony Kenda 16 x 2,125, pełna osłona łańcucha, odkręcane boczne kółka oraz nowe wygodniejsze siodełko. Rower z kołami 16" jest przewidziany dla dzieci o wzroście od ok. 90 cm wzrostu. Wspólnie z dzieckiem odkrywaj radość z jazdy!

  ProfesjonalnySerwis

  gwarancjaod drzwi do drzwi

  możliwośćnegocjacji cen

  szybkiereklamacje

  90 dni na wymianę i zwrot

  Parametr Wartość
  NAZWA Rower M_Bike QKI 16
  MARKA M_Bike
  KOD TOWARU IM-MB00178
  KOLOR OPIS PINK WHITE
  PLEĆ Unisex
  KRÓTKI OPIS M_Bike QKI 16 to rower dziecięcy z kołami 16”, który zapewni przedszkolakom wielką frajdę z jazdy. Pomogą w tym mocna aluminiowa rama, odkręcane boczne kółka, dźwignia hamulca dopasowana do małych dłoni oraz hamulec nożny. Podaruj dziecku frajdę!
  OPIS Nowy M_Bike QKI 16! Rower dziecięcy M_Bike QKI 16 wszystkim przedszkolakom zapewni wielką frajdę na podwórku, w parku oraz na pierwszych rodzinnych wycieczkach. Wiele zabaw i trudy bolesnej czasem nauki jazdy wytrzyma mocna aluminiowa rama. Cztery wersje jej malowania z odświeżoną grafiką sprawiają, że może to być zarówno rower dla chłopców, jak i rower dla dziewczynek. Bezpieczną jazdę i dobrą kontrolę nad rowerem zapewniają łatwe w obsłudze hamulce z dźwignią przedniego hamulca dopasowaną do małych dłoni oraz hamulcem nożnym. Czerpaniu z jazdy jak największej przyjemności sprzyjają wytrzymałe opony Kenda 16 x 2,125, pełna osłona łańcucha, odkręcane boczne kółka oraz nowe wygodniejsze siodełko. Rower z kołami 16" jest przewidziany dla dzieci o wzroście od ok. 90 cm wzrostu. Wspólnie z dzieckiem odkrywaj radość z jazdy!
  WAGA 9800
  ROZMIAR 8"
  ROZMIAR KOŁA 16"
  INFORMACJE DODATKOWE mocna aluminiowa rama; sztywny widelec; koła 16"; dźwignia przedniego hamulca dopasowana do małych dłoni oraz hamulec nożny; regulowana aluminiowa stopka; komponenty dostosowane do dzieci, w tym nowe wygodniejsze siodełko; opony Kenda 16 x 2,125; 4 wersje kolorystyczne dostosowane do chłopców i dziewczyn
  HAMULEC PRZÓD Tektro caliper
  HAMULEC TYŁ COASTER
  KASETA KT 16T BLACK
  KIEROWNICA Rise W500 R120 Black, steel
  LAŃCUCH KMC 1s 70L
  MECHANIZM KORBOWY Steel Single 28T 90L
  MOSTEK ZOOM Alloy Ahead, black
  OBRĘCZ PRZÓD Alloy, 28H, Silver
  OBRĘCZ TYŁ Alloy, 28H, Silver
  OPONA PRZÓD Alloy, 28H, Silver
  OPONA TYŁ Kenda 16*2.125, Black
  PIASTA PRZÓD Alloy 28H, NT Black
  PIASTA TYŁ KT coaster, 28H, NT Black
  PRZEŁOŻENIA 1S
  SIODŁO M-bike Kid 16
  STERY A-Head BK VP 1 1/8"
  SZTYCA 27,2 mm/250 mm, steel, black
  TYP RAMY ALU 16" (UNI)
  WIDELEC Rigid 16" Steel
  WKŁAD SUPPORTU VP

  Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z promocjami.


  Copyright © 2022 AXEL-SPORT
  Wszelkie prawa zastrzeżone.