Promocja Shimano

Shimano SPD. Takie buty!

Przedstawiamy Wam konkurs zorganizowany przez firmę Shimano, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Między innymi jest to Voucher na rower w wysokości 5000zł! Pozostałe nagrody to pedały SPD z grupy Deore XT oraz klasyczne i niezawodne PD-M540.

Aby wziąć udział w konkursie kupijemy dowolny model butów Shimano i zachowujemy paragon zakupu. Następnie zakładamy nasze nowe buty i ruszamy w las, na szosę, do centrum, nad rzekę lub gdziekolwiek nas poniesie. Robimy zdjęcie butom w jakiejś ciekawej scenerii i udostępniamy je na naszym profilu na Facebooku lub Instagramie i dodajemy hashtag #butyshimano. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja 2020 roku, więc mamy dużo czasu na zaplanowanie wyjątkowego ujęcia. Następnie wysyłamy zgłoszenie przez stronę www.shimano-buty.pl.

 

„Shimano SPD. Takie buty!” Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Szczegóły i regulamin możecie sprawdzić na stronie akcji: shimano-buty.pl, a nową kolekcję butów w najlepszych cenach znajdziecie oczywiście na stronie axel-sport.pl Nie zwlekajcie. Nowy rower czeka!

 

Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z promocjami.