Suszarka do butów ElektroWarm SB-7 Ozon - 10W - pomarańczowa

 • Dodaj recenzję:
 • ProfesjonalnySerwis

  gwarancjaod drzwi do drzwi

  możliwośćnegocjacji cen

  szybkiereklamacje

  90 dni na wymianę i zwrot

  Suszarka do butów SB-7 Ozon Elektrowarm - 10W

   

  Parametry techniczne:

   

  Napięcie zasilania: 230V
  Moc: 10W
  Temperatura suszenia poniżej: 50 st. C
  Sterylizacja ozonem: 5 minut po włączeniu funkcji ozonowania
  Wymiary: długość 16 cm, szerokość 6 cm, wysokość 4 cm
  Kolor: pomarańczowy

   

  Najnowszy model firmy ELEKTROWARM - suszarka ze sterylizatorem ozonowym SB-7. Do tej pory, ozon używany jest między innymi do dezynfekcji wody pitnej. Teraz Ty w skuteczny, pewny i prosty sposób możesz dezynfekować suszone obuwie, rękawice, skarpety. Dzięki niewielkim rozmiarom suszarka może być zabrana ze sobą na każdy wyjazd.

   

  DLACZEGO POWINIENEŚ KORZYSTAĆ Z SUSZARKI?


  Korzystanie z suszarki i sterylizatora SB-7 pomaga pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z butów - dodatkowo suszarka do obuwia

   

  GDZIE MOŻESZ UŻYWAĆ SUSZARKI?

  Możesz używać suszarki w pomieszczeniach w których jest sieć elektryczna 230 V.

   

  DLACZEGO POWINIENEŚ MIEĆ TĄ SUSZARKĘ?


  Ozon w przyrodzie powstaje poprzez promieniowanie ultrafioletowe słońca ( reakcja fotochemiczna ), oraz wyładowania elektryczne - uderzenie pioruna ( reakcja bioelektryczna ). Sztucznie wytwarzany jest za pomocą promieni ultrafioletowych oraz za pomocą wyładowań koronowych. Wyładowania koronowe zachodzące pomiędzy elektrodami wytwarzają ozon z tlenu zawartego w otoczeniu. Opisując to zjawisko w skrócie, energia wyładowań rozszczepia cząsteczki tlenu na pojedyncze atomy, a te z kolei łączą się z innymi cząsteczkami tlenu (O2) wytwarzając ozon (O3). Około 90% ozonu znajduje się w górnych częściach atmosfery pod postacią "warstwy ozonowej". W niskich warstwach atmosfery tworzy się w momencie naturalnych wyładowań elektrycznych. Dlatego, po burzy, powietrze ma zapach ozonu, który powstaje w temperaturze łuku elektrycznego w momencie uderzenia pioruna.


  Ozon jest nietrwały termicznie i już w temperaturze pokojowej rozpada się stopniowo do tlenu dwu-cząsteczkowego (O2). Mimo, że ozon działa bardzo silnie bakteriobójczo, to ma bardzo krótki cykl życia. W momencie styczności ozonu z bakteriami, wirusami, zapachami, dodatkowy atom tlenu niszczy je całkowicie poprzez utlenianie.


  Ozonowanie jest bezpieczne. Generator ozonu, tlen z powietrza, przekształca w trój-cząsteczkowy ozon. W wyniku kontaktu ozonu z drobnoustrojami, przekształca się on do normalnego, dwucząsteczkowego tlenu, a drobnoustroje zostają unieszkodliwione poprzez utlenienie.


  Ozonować można wszystko, co może i powinno być dezynfekowane, np.: owoce, warzywa, mięsa, pomieszczenia dla ludzi i zwierząt, urządzenia, instalacje, układy klimatyzacji samochodowej i domowej i wiele innych. Ozonowanie wydłuża okres przydatności produktów do spożycia, zapewnia czystość mikrobiologiczną.


  Wykorzystanie generatora ozonu zdezynfekuje powietrze w pomieszczeniu jak i jego wyposażenie, ograniczając ryzyko zakażenia bakteryjnego i wirusowego.


  Ozonowanie samochodu usuwa całkowicie zapachy z wnętrza, sterylizując układ wentylacyjny i klimatyzację pojazdu.

   

  WYPRÓBUJ I SPRAWDŹ JEJ ZDUMIEWAJĄCĄ SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA!

  Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z promocjami.


  Copyright © 2020 AXEL-SPORT
  Wszelkie prawa zastrzeżone.