Serwis Narciarski Rzeszów

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dużo Dużo
  • Producent: Wintersteiger
  • Wintersteiger
  • Serwis narciarski wykonujemy tylko w naszych sklepach stacjornarnych

  Serwis narciarski i snowboardowy w Rzeszowie
  ul. Krakowska 339
  35-213 Rzeszów
  Tel. 17 221 08 09

  Poniedziałek – Piątek: 10:00-18:00
  Sobota:
  9:00-14:00

  ProfesjonalnySerwis

  gwarancjaod drzwi do drzwi

  możliwośćnegocjacji cen

  szybkiereklamacje

  90 dni na wymianę i zwrot

  Naszą działalność w branży sportowej prowadzimy od 1997 roku. W 2005 roku zdecydowaliśmy się na otworzenie w Rzeszowie profesjonalnego serwisu narciarskiego. Pod nazwą profesjonalny mamy na myśli dopasowany indywidualnie do potrzeb narciarza i snowboardzisty bez jakichkolwiek kompromisów zarówno w jakości obsługi jak i parku maszyn przez nas posiadanych.

  Zapraszamy do nas na rozmowę w celu przybliżenia Państwu oferowanych przez nas usług.

  Serwis nart/snowboardów wykonujemy maszynowo lub ręcznie w zależności od preferencji klienta.

   

  Nasz serwis pracuje na maszynach marki Wintersteiger, które obowiązkowo przechodzą coroczny serwis oraz kalibrację w autoryzowanym serwisie firmy.

   

  Jesteśmy rekomendowanym serwisem Wintersteiger w Rzeszowie. Posiadamy największy park maszyn serwisowych Wintersteiger w okolicy.

   

  OPIS NASZYCH MASZYN:

  Wintersteiger Sigma SBI - maszyna służąca do renowacji ślizgu poprzez szlifowanie na taśmie lub kamieniu ślizgu narty lub snowboardu. Dzięki taśmie szlifierskiej jak i kamieniu o długości roboczej 35 cm jesteśmy w stanie profesjonalnie zregenerować zarówno nary jak i snowboard. Maszyna posiada możliwość generowania nieograniczonej ilości struktur w zależności od potrzeb, mimo tego standardem w naszym serwisie jest struktura uniwersalna krzyżowa mająca zastosowanie dla 90% narciarzy. Jej gęstość dobieramy do warunków pogodowych oraz rodzaju śniegu na jakim narta będzie używana. Jesteśmy w stanie również naciąć strukturę zawodniczą (informacje w serwisie).

  Wintersteiger Trimjet - jest to jedno z najnowszych urządzeń firmy Wintersteiger. Maszyna służy do ostrzenia krawędzi na dyskach ceramicznych z bardzo dużą dokładnością. Posiadamy taką maszynę jako jedyni w Rzeszowie oraz okolicach. Krawędź dolną podcinamy w zakresie 0,5'-2', a krawędź boczną w zakresie 86-90'. Wartości kąta ostrzenia krawędzi dobieramy indywidualnie w czasie wywiadu z użytkownikiem. Poniżej kilka przykładowych wariantów:

   

  Wariant
  Kąt krawędzi spodniej Kąt krawędzi bocznej Skuteczny kąt krawędzi
  I
  89° 90°
  II 88° 89°
  III
  0,5° 87° 87,5°
  IV
  1,5° 87,5° 89°
  V
  86° 88°

   

   

  Wariant I – Narciarz początkujący lub dziecko, stawiający pierwsze kroki na stoku.

  Kąt krawędzi spodniej podcięty do 1° ma to na celu opóźnienie reakcji inicjacji narty na wejście w skręt ze względu na niepewną/niestabilną pozycję narciarza. Kąt krawędzi bocznej 89° w celu uzyskania kąta skutecznego na poziomie 90°, taki kąt pozwala na łatwe przejście z jednego skrętu w drugi i nie trzyma tak mocno narty w skręcie.

  Wariant II – Narciarz średnio zaawansowany.

  Kąty najczęściej wybierane dla narciarzy amatorów. Kąt krawędzi spodniej podcięty do 1° ma to na celu opóźnienie reakcji inicjacji narty na wejście w skręt, pozycja narciarza chwilami jest również niestabilna. Kąt krawędzi bocznej 88° w celu uzyskania kąta skutecznego na poziomie 89°, taki kąt trzyma narty w skręcie na każdych warunkach śniegowych, narta nie uślizguje się w skręcie i trzyma zadany tor jazdy przez narciarza.

  Wariant III – Narciarz zaawansowany.

  Kąt krawędzi spodniej podcięty do 0,5° ma to na celu szybszą reakcję narty na zainicjowanie skrętu przez narciarza. Kąt krawędzi bocznej 87° w celu uzyskania kąta skutecznego na poziomie 87,5°, taki kąt bardzo mocno wcina się w stok przez co możliwe są duże wychylenia uzyskiwane przez narciarza z jednoczesnym mocnym i pewnym trzymaniem narty w zadanym torze jazdy.

  Wariant IV – Snowboardzista lub specjalne preferencje narciarza.

  Kąty przeznaczone do desek snowboardowych. Duży kąt podcięcia krawędzi spodniej pozwala na płynna jazdę na snowboardzie bez zbyt wczesnego chwytania krawędzi powodującą inicjację skrętu.

  Wariant V – Snowboardzista.

  Kąty przeznaczone specjalnie do desek snowboardowych, zwłaszcza wypukłych.

  Ważne!!! Na dyskach ceramiczny podczas ostrzenia nie zużywamy krawędzi jak na taśmie ściernej.

         

   

  Wintersteiger Polyman - półautomatyczny pistolet do zalewania uszkodzeń w narcie, dzięki temu urządzeniu jesteśmy w stanie uzupełnić trwale ubytki/rysy w ślizgach.

   

  Wintersteiger Waxjet - profesjonalna smarownica, która po wygrzaniu rozpuszcza smar i nakład go w postaci płynnej na ślizg nart. Pory ślizgu idealnie chłonną smar dzięki czemu smarowanie jest bardzo efektywne i wystarcza na dłużej niż smarowanie na zimno. 

   

   

   

   

  Cennik usług – narty zjazdowe

   

  Mały serwis (szlifowanie ślizgu + ostrzenie dyskami ceramicznymi + smarowanie maszynowe)
  59 zł
  Średni serwis (szlifowanie ślizgu + nacięcie struktury uniwersalnej + ostrzenie dyskami ceramicznymi + smarowanie maszynowe)
  69 zł
  Duży serwis (zalewanie/renowacja ślizgu + szlifowanie ślizgu + nacięcie struktury uniwersalnej + ostrzenie dyskami ceramicznymi + smarowanie maszynowe)
  99 zł
  Struktura sportowa, dopłata
  40 zł
  Ostrzenie na dyskach ceramicznych + smarowanie maszynowe
  49 zł
  Smarowanie maszynowe 25 zł
  Smarowanie ręczne 40 zł
  Wklejka za jeden punkt (po wcześniejszej konsultacji z serwisem)
  60 zł
  Montaż wiązań standardowych 40 zł
  Kołkowanie dziur po wcześniejszych wiązaniach 20 zł

   

  Cennik usług – snowboard

   

  Mały serwis (szlifowanie ślizgu + ostrzenie dyskami ceramicznymi + smarowanie maszynowe*)
  69 zł
  Średni serwis (szlifowanie ślizgu + nacięcie struktury uniwersalnej + ostrzenie dyskami ceramicznymi + smarowanie maszynowe*)
  79 zł
  Duży serwis + struktura uniwersalna (zalewanie/renowacja ślizgu + szlifowanie ślizgu + nacięcie struktury uniwersalnej + ostrzenie dyskami ceramicznymi + smarowanie maszynowe*)
  99 zł
  Ostrzenie na dyskach ceramicznych + smarowanie maszynowe.*
  49 zł
  Smarowanie maszynowe
  30 zł
  Wklejka za jeden punkt (po wcześniejszej konsultacji z serwisem)
  60 zł
  Montaż wiązań 30 zł

   

  *Cena dotyczy deski snowboardowej bez wiązań. Dla desek z wiązaniami doliczana jest kwota 20zł za ich demontaż i montaż po wykonanym serwisie.

   

  Cennik usług – narty biegowe

   

  Mały serwis + struktura liniowa (planowanie ślizgu na kamieniu + nacięcie struktury liniowej + smarowanie ręczne)
  89 zł
  Duży serwis + struktura uniwersalna (zalewanie/renowacja ślizgu + szlifowanie ślizgu + nacięcie struktury uniwersalnej + smarowanie maszynowe*)
  99 zł
  Smarowanie ręczne zależne od rodzaju smarów
  39 zł-109 zł
  Montaż wiązań
  40 zł
  Kołkowanie dziur po wcześniejszych wiązaniach 20 zł

   

   

   

   

  RZESZÓW UL. KRAKOWSKA 339

  ZAPRASZAMY!

  Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z promocjami.


  Copyright © 2021 AXEL-SPORT
  Wszelkie prawa zastrzeżone.