Serwis Narciarski Rzeszów

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dużo Dużo
  • Producent: Wintersteiger
  • Wintersteiger
  • Serwis narciarski wykonujemy tylko w naszych sklepach stacjornarnych

  Serwis narciarski i snowboardowy w Rzeszowie
  ul. Krakowska 339
  35-213 Rzeszów
  Tel. 17 221 08 09

  Poniedziałek – Piątek: 9:00-18:00
  Sobota: 9:00-14:00

  rowery gotowedo jazdy

  gwarancjaod drzwi do drzwi

  możliwośćnegocjacji cen

  szybkiereklamacje

  90 dni na wymianę i zwrot

  Naszą działalność w branży sportowej prowadzimy od 1997 roku. W 2005 roku zdecydowaliśmy się na otworzenie w Rzeszowie profesjonalnego serwisu narciarskiego. Pod nazwą profesjonalny mamy na myśli dopasowany indywidualnie do potrzeb narciarza i snowboardzisty bez jakichkolwiek kompromisów zarówno w jakości obsługi jak i parku maszyn przez nas posiadanych.

  Zapraszamy do nas na rozmowę w celu przybliżenia Państwu oferowanych przez nas usług.

  Serwis nart/snowboardów wykonujemy maszynowo lub ręcznie w zależności od preferencji klienta.

   

  Nasz serwis pracuje na maszynach marki Wintersteiger, które obowiązkowo przechodzą coroczny serwis oraz kalibrację w autoryzowanym serwisie firmy.

  Jesteśmy rekomendowanym serwisem Wintersteiger w Rzeszowie. Posiadamy największy park maszyn serwisowych Wintersteiger w okolicy.

  Opis naszym maszyn:

  Wintersteiger Sigma SBI - maszyna służąca do renowacji ślizgu poprzez szlifowanie na taśmie lub kamieniu ślizgu narty lub snowboardu. Dzięki taśmie szlifierskiej jak i kamieniu o długości roboczej 35 cm jesteśmy w stanie profesjonalnie zregenerować zarówno nary jak i snowboard. Maszyna posiada możliwość generowania nieograniczonej ilości struktur w zależności od potrzeb, mimo tego standardem w naszym serwisie jest struktura uniwersalna krzyżowa mająca zastosowanie dla 90% narciarzy. Jej gęstość dobieramy do warunków pogodowych oraz rodzaju śniegu na jakim narta będzie używana. Jesteśmy w stanie również naciąć strukturę zawodniczą (informacje w serwisie).

  Wintersteiger Trimjet - jest to jedno z najnowszych urządzeń firmy Wintersteiger. Maszyna służy do ostrzenia krawędzi na dyskach ceramicznych z bardzo dużą dokładnością. Posiadamy taką maszynę jako jedyni w Rzeszowie oraz okolicach. Krawędź dolną podcinamy w zakresie 0,5'-2', a krawędź boczną w zakresie 86-90'. Wartości kąta ostrzenia krawędzi dobieramy indywidualnie w czasie wywiadu z użytkownikiem. Poniżej kilka przykładowych wariantów:

   

   

  Wariant

  Kąt krawędzi spodniej

  Kąt krawędzi bocznej

  Skuteczny kąt krawędzi

  I

  89°

  90°

  II

  88°

  89°

  III

  0,5°

  87°

  87,5°

  IV

  1,5°

  87,5°

  89°

  V

  86°

  88°

   

   

   

  Wariant I – Narciarz początkujący lub dziecko, stawiający pierwsze kroki na stoku.

  Kąt krawędzi spodniej podcięty do 1° ma to na celu opóźnienie reakcji inicjacji narty na wejście w skręt ze względu na niepewną/niestabilną pozycję narciarza. Kąt krawędzi bocznej 89° w celu uzyskania kąta skutecznego na poziomie 90°, taki kąt pozwala na łatwe przejście z jednego skrętu w drugi i nie trzyma tak mocno narty w skręcie.

   

  Wariant II – Narciarz średnio zaawansowany.

  Kąty najczęściej wybierane dla narciarzy amatorów. Kąt krawędzi spodniej podcięty do 1° ma to na celu opóźnienie reakcji inicjacji narty na wejście w skręt, pozycja narciarza chwilami jest również niestabilna. Kąt krawędzi bocznej 88° w celu uzyskania kąta skutecznego na poziomie 89°, taki kąt trzyma narty w skręcie na każdych warunkach śniegowych, narta nie uślizguje się w skręcie i trzyma zadany tor jazdy przez narciarza.

  Wariant III – Narciarz zaawansowany.

  Kąt krawędzi spodniej podcięty do 0,5° ma to na celu szybszą reakcję narty na zainicjowanie skrętu przez narciarza. Kąt krawędzi bocznej 87° w celu uzyskania kąta skutecznego na poziomie 87,5°, taki kąt bardzo mocno wcina się w stok przez co możliwe są duże wychylenia uzyskiwane przez narciarza z jednoczesnym mocnym i pewnym trzymaniem narty w zadanym torze jazdy.

  Wariant IV – Snowboardzista lub specjalne preferencje narciarza.

  Kąty przeznaczone do desek snowboardowych. Duży kąt podcięcia krawędzi spodniej pozwala na płynna jazdę na snowboardzie bez zbyt wczesnego chwytania krawędzi powodującą inicjację skrętu.

  Wariant V – Snowboardzista.

  Kąty przeznaczone specjalnie do desek snowboardowych, zwłaszcza wypukłych.

  Ważne!!! Na dyskach ceramiczny podczas ostrzenia nie zużywamy krawędzi jak na taśmie ściernej.

         

   

  Wintersteiger Polyman - półautomatyczny pistolet do zalewania uszkodzeń w narcie, dzięki temu urządzeniu jesteśmy w stanie uzupełnić trwale ubytki/rysy w ślizgach.

   

  Wintersteiger Waxjet - profesjonalna smarownica, która po wygrzaniu rozpuszcza smar i nakład go w postaci płynnej na ślizg nart. Pory ślizgu idealnie chłonną smar dzięki czemu smarowanie jest bardzo efektywne i wystarcza na dłużej niż smarowanie na zimno. 

   

   

  Cennik usług – narty zjazdowe:

  1. Mały serwis 49zł – szlifowanie ślizgu + ostrzenie dyskami ceramicznymi + smarowanie maszynowe.
  2. Średni serwis 59zł – szlifowanie ślizgu + nacięcie struktury uniwersalnej + ostrzenie dyskami ceramicznymi + smarowanie maszynowe.
  3. Duży serwis 79zł – zalewanie/renowacja ślizgu + szlifowanie ślizgu + nacięcie struktury uniwersalnej + ostrzenie dyskami ceramicznymi + smarowanie maszynowe.
  4. Struktura sportowa, dopłata 30zł.
  5. Ostrzenie na dyskach ceramicznych 39zł + smarowanie maszynowe
  6. Smarowanie maszynowe 10zł
  7. Smarowanie ręczne 30zł
  8. Wklejka za jeden punkt 50zł
  9. Montaż wiązań standardowych 30zł
  10. Montaż wiązań skiturowych 60zł
  11. Kołkowanie dziur po wcześniejszych wiązaniach 10zł

  Cennik usług – snowboard:

  1. Mały serwis 59zł – szlifowanie ślizgu + ostrzenie dyskami ceramicznymi + smarowanie maszynowe.*
  2. Średni serwis 69zł – szlifowanie ślizgu + nacięcie struktury uniwersalnej + ostrzenie dyskami ceramicznymi + smarowanie maszynowe.*
  3. Duży serwis + struktura uniwersalna 89zł – zalewanie/renowacja ślizgu + szlifowanie ślizgu + nacięcie struktury uniwersalnej + ostrzenie dyskami ceramicznymi + smarowanie maszynowe.*
  4. Ostrzenie na dyskach ceramicznych 39zł + smarowanie maszynowe.*
  5. Smarowanie maszynowe 10zł
  6. Wklejka za jeden punkt 50zł
  7. Montaż wiązań 20zł

  *Cena dotyczy deski snowboardowej bez wiązań. Dla desek z wiązaniami doliczana jest kwota 20zł za ich demontaż i montaż po wykonanym serwisie.

  Cennik usług – narty biegowe:

  1. Duży serwis + struktura liniowa 89zł – zalewanie/renowacja ślizgu + nacięcie struktury liniowej + smarowanie ręczne.
  2. Mały serwis + struktura liniowa 79zł – planowanie ślizgu na kamieniu + nacięcie struktury liniowej + smarowanie ręczne.
  3. Smarowanie ręczne zależne od rodzaju smarów 29zł - 99zł
  4. Montaż wiązań 30zł
  5. Kołkowanie dziur po wcześniejszych wiązaniach 10zł

  Zapraszamy do współpracy!

   

  Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z promocjami.